1402,12,19

نرخ برق صنایع فولادی دو برابر شد!

قبض برق صنایع فولادی و فلزی و پتروشیمی و پالایشگاهی از اردیبهشت تا دی ‌ماه به صورت علی‌الحساب بوده طبق مصوبه وزارت نیرو بهای برق مشترکان این صنایع در کل این دوره نیز باید بر اساس تعرفه ۱۲۰۰ تومان به ازای هر کیلووات ساعت پرداخت شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن نوردکاران فولادی ایران؛ قبض برق صنایع فولادی و فلزی و پتروشیمی و پالایشگاهی از اردیبهشت تا دی ‌ماه به صورت علی‌الحساب بوده طبق مصوبه وزارت نیرو بهای برق مشترکان این صنایع در کل این دوره نیز باید بر اساس تعرفه ۱۲۰۰ تومان به ازای هر کیلووات ساعت پرداخت شود.

قبض برق صنایع فولادی و پتروشیمی و پالایشگاهی با قدرت قراردادی ۲ مگاوات و بیشتر برای بهمن ‌ماه سال جاری بر اساس نرخ‌های قطعی صادر شد و تعرفه برق این صنایع با افزایش ۲ برابری به ۱۲۰۰ تومان به ازای هر کیلووات ساعت رسید.

قبض برق صنایع فوق از اردیبهشت تا دی‌ماه به صورت علی‌الحساب بوده طبق مصوبه وزارت نیرو بهای برق مشترکان این صنایع در کل این دوره نیز باید بر اساس تعرفه ۱۲۰۰ تومان به ازای هر کیلووات ساعت پرداخت شود. لذا بخشنامه تعرفه برق صنایع عطف به‌ ماسبق شده و صنایع مذکور باید بهای برق از اردیبهشت تاکنون را بر اساس نرخ جدید پرداخت کنند.

نرخ قدیم علی الحساب : ۶۰۰ تومان به ازای هر کیلووات ساعت

نرخ جدید برق : ۱۲۰۰ تومان به ازای هر کیلووات ساعت

تاریخ اعمال : از اردیبهشت ۱۴۰۲ تا کنون

لینک کوتاه : https://irsra.ir/?p=2940

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها

نوشته‌های تازه