1402,06,03

امضای تفاهم نامه اعطای بورسیه شغلی و صنعتی دانشگاه بناب با مجتمع فولاد ظفر بناب

در حاشیه نشست معاونان دانشجویی سراسر کشور و با حضور داداش پور، رئیس سازمان امور دانشجویان کشور، تفاهم نامه اعطای بورسیه شغلی و صنعتی، فیمابین دانشگاه بناب با امید اسمعیل ظفر بناب، رئیس هیئت مدیره مجتمع فولاد ظفر بناب امضا شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بناب؛ در راستای اجرایی سازی اقدام ملی ۲-۱-۳ از سند راهبری کشور در امور نخبگان مبنی بر ساماندهی و گسترش پشتیبانی های مادی و معنوی از اجتماع دانشجویان در قالب بورس در رشته های مورد نیاز  دانشگاه بناب و صنعت پرافتخار فولاد ظفر بناب اقدام به عقد تفاهم نامه همکاری در زمینه اعطای بورس تحصیلی به دانشجویان در چارچوب ضوابط و مقرارت مورد تایید هر دو طرف می نمایند.

گفتنی است، دانشگاه بناب به عنوان  یکی از دانشگاههای پراستناد برتر دنیا در حوزه فنی و مهندسی، دارای اعضای محترم هیات علمی با پتانسیل بالا  و متخصص و دانشجویان با انگیزه در رشته های مهندسی و علوم پایه آماده همکاری جهت تامین نیروهای متخصص برای مجتمع پرافتخار مجتمع فولاد ظفر بناب می‌باشد. با امضای این تفاهم نامه و ارسال آن به شورای گسترش آموزش عالی دانشجویان مستقیما و ازطریق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری جذب دانشگاه بناب و بورس فولاد ظفربناب خواهند شد.

لینک کوتاه : https://irsra.ir/?p=1558

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها

نوشته‌های تازه