1402,08,15

انعقاد تفاهم‌نامه تامین آب مناطق غرب اهواز توسط گروه ملی صنعتی فولاد ایران

مراسم انعقاد تفاهم نامه تامین آب بخشی از مناطق غرب اهواز توسط شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران و شرکت آب و فاضلاب خوزستان با هدف پایداری آب شرب این مناطق به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی انجمن نوردکاران فولادی ایران به نقل از گروه ملی صنعتی فولاد ایران روز دوشنبه ۱۵ آبانماه، مراسم انعقاد تفاهم نامه تامین آب بخشی از مناطق غرب اهواز توسط شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران و شرکت آب و فاضلاب خوزستان با هدف پایداری آب شرب این مناطق به امضا رسید.

در این مراسم که با حضور مهندس خانچی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان، مهندس کرمی نژاد مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان، دکتر محمدی مدیرعامل و تنی چند از معاونین و مدیران شرکت در سالن جلسات دفتر مدیریت برگزار شد.

خانچی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران افزود: این شرکت مجموعه‌ای استراتژیک در دوران دفاع مقدس بود که خدمات ارزنده‌ای را ارائه کرده و یکی از مفاخر استان است که در دوران‌ مختلف نقش‌های مهمی را در توسعه استان ایفا کرده است.

وی با اشاره به اینکه شرکت گروه ملی روند صعودی را طی می‌کند افزود: با همراهی و همدلی مجموع دستگاه‌های خوزستان، موفقیت‌های زیادی در مجتمع عظیم صنعتی رقم خواهد خورد.

ایشان تصریح کرد: با انعقاد این قرارداد، آب بخشی از مناطق غرب اهواز پایدار و تامین خواهد شد و امیدواریم این حرکت شرکت گروه ملی الگویی برای سایر شرکت‌های صنعتی در استان باشد.

دکتر محمدی مدیرعامل گروه ملی نیز در این نشست بابیان اینکه هفت سال است تامین آب منطقه ملاشیه و روستاهای اطراف اهواز به عهده این شرکت است اظهار کرد: خرداد ماه امسال که منطقه ملاشیه اهواز دچار مشکل افت فشار آب شد، این شرکت با تزریق یک هزار و ۴۰۰ متر مکعب در ساعت آب به شبکه، مشکل منطقه را حل کرد.

ایشان افزود: پس از رفع مشکل منطقه ملاشیه تصمیم گرفته شد تا بخشی از تاسیسات تصفیه خانه این شرکت در اختیار شرکت آب و فاضلاب خوزستان قرار گیرد که انعقادتفاهم‌نامه با هدف تامین آب پایدار برای مناطق حاشیه غرب اهواز ازجمله ملاشیه، عین ۲، پردیس و… صورت گرفت.

وی گفت: مجموعه گروه ملی صنعتی فولاد ایران در همه مشکلات موجود پیش‌قدم شده تا به توسعه استان کمک کند.

 

 

لینک کوتاه : https://irsra.ir/?p=2472

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *