1402,04,24

سرپرست ایمیدرو منصوب شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت طی حکمی «محمدرضا موثق‌نیا» را به‌عنوان «سرپرست سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران» منصوب و معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن نوردکاران فولادی ایران به نقل از شاتا، آئین تکریم و معارفه سرپرست جدید سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) امروز چهارشنبه 21 تیرماه با حضور «عباس علی‌آبادی» وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

علی‌آبادی در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات «امیر خرمی‌شاد» رئیس پیشین هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، طی حکمی «محمدرضا موثق‌نیا» را به‌عنوان «سرپرست سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران» منصوب و معرفی کرد.

در حکم وزیر صمت خطاب به سرپرست جدید سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) آمده است:«نظر به تعهد، تخصص و شایستگی و سوابق جنابعالی در حوزه‌های مختلف صنعتی و معدنی، به‌موجب این حکم به سمت «سرپرست سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با همکاری همه بخش‌های مرتبط در وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر سازمان‌های حاکمیتی دولتی و بخش خصوصی و با بهره‌گیری از توانمندی‌های بالفعل و بالقوه کشور، ضمن رعایت کامل قوانین و مقررات و با برنامه‌ریزی و نظارت صحیح و اتخاذ تصمیمات اصولی و راهگشا در جهت ایفای وظایف و تحقق اهداف و ماموریت‌های سازمان و در خدمت به مردم و کسب و کارها کوشا باشید.

توفیقات روز افزون جنابعالی را از ایزدمنان خواستارم.»

گفتنی است، «محمدرضا موثق‌نیا» دانش‌آموخته رشته‌های مکانیک و صنایع از دانشگاه‌های تهران و صنعتی شریف است که اخذ رتبه 2 ابتکار در جشنواره سیزدهم خوارزمی را هم در کارنامه علمی خود دارد.

سرپرست جدید سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، پیش از این سمت‌هایی از جمله مدیریت راهبردی در صنایع زیرساختی در بخش‌های دولتی و خصوصی، مدیرعامل شرکت نفت سپاهان، مدیرعامل شرکت پتروشیمی مکران، رئیس هیات مدیره آلومینیوم المهدی، عضو هیات مدیره شرکت واگن پارس، نایب رئیس هیات مدیره نفت بهران و نایب رئیس هیات مدیره شرکت پتروشیمی مارون را برعهده داشته است.

لینک کوتاه : https://irsra.ir/?p=993

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها

نوشته‌های تازه