1402,03,20

بهره برداری از پروژه غبارگیر واحد ذوب صنایع فولاد کاوه تیکمه داش

طی مراسمی با حضور معاون سازمان محیط زیست کشور و مسئولین استانی پروژه غبارگیر (دداستینگ) واحد ذوب صنایع فولاد کاوه تیکمه داش با صرف اعتباری بالغ بر 450 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی صنایع فولاد کاوه تیکمه داش، مهندس مجید یاریگر، مدیرعامل این شرکت طی مراسمی که روز جمعه 19 خرداد ماه 1402 در محل شهرک صنعتی تخصصی فولاد کاوه برگزار شد، گفت: یکی از کلیدی ترین عناصر در توسعه پایدار؛ صیانت از محیط زیست و رعایت شاخصه های آن است بنابراین این شرکت به رغم دارا بودن سیستم غبارگیر خارجی، با صرف هزینه 450 ریالی سیستم مدرن دداستینگ را راه اندازی کرد.
او با اشاره به اینکه اجرای این پروژه نمودی بزرگ از «ما می توانیم» بود، افزود: طراحی، نقشه های اجرایی نظارت و … این پروژه توسط جهاد دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران و ساخت بخش عمده تجهیزات، مونتاژ و نصب آن توسط متخصصین و گروه های فنی و مهندسی این شرکت انجام گرفته است.
یاریگر در پایان با اشاره به این که انجام این پروژه سنگین بدون همراهی دستگاه های اجرایی مربوطه امکان پذیر نبود یادآور شد: در این راستا از سازمان حفاظت محیط زیست استان و شهرستان، اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان، فرمانداری شهرستان بستان آباد و سایر مجموعه ها سپاسگزاریم که تمامی تلاش خود را در راستای بهره برداری از این پروژه به کار بستند.

لینک کوتاه : https://irsra.ir/?p=276

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *